Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

V Międzyszkolne Zawody Pływackie

W dniu 26 maja 2015 roku odbyły się już V Międzyszkolne Zawody Pływackie organizowane przez: Gimnazjum nr 2, Stowarzyszenie Uczniom Gimnazjum nr 2 oraz OSiR w Sulechowie.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli:

  • Burmistrz Sulechowa - Ignacy Odważny,
  • Przewodniczący Rady Miejskiej - Jan Kaczmar,
  • Radny Powiatu Zielonogórskiego - Rafał Rosolski,
  • Dyrektor Gimnazjum nr 2 - Ewa Łysień.


W zawodach wzięli udział uczniowie sulechowskich podstawówek i gimnazjów. Młodzi pływacy rywalizowali indywidualnie na dystansach 25 i 50 m w stylu klasycznym, grzbietowym, dowolnym, oraz w sztafetach. 

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum nr 3, na drugim miejscu z niewielką stratą punktów uplasowało się Gimnazjum nr 2, następnie SP-3 i tuż za nimi SP-1. Przedstawicielom szkół wręczono puchary ufundowane przez Komitet Honorowy.

Zwycięzcy konkurencji indywidualnych otrzymali dyplomy i medale, a wszyscy uczestnicy na koniec zawodów pokrzepili się słodyczami firmy Nestle. Organizatorzy zawodów dziękują fundatorom nagród, zawodnikom, nauczycielom za udział w imprezie.

  I do zobaczenia za rok!

Oto wyniki:

50 DOWOLNYM DZIEWCZĄT

Lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

GROMIEC ZOFIA

GIMNAZJUM 3

35,5

2.

PALICKA JOANNA

GIMNAZJUM 3

39,37

3.

CIESIELSKA JULIA

GIMNAZJUM 2

41

4.

ZAWALNIK ALEKSANDRA

GIMNAZJUM 3

45,15

5.

KRAKOWIAK WERONIKA

GIMNAZJUM 2

46,3



50 dowolnym chłopców

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

ŁAZICKI JAKUB

GIMNAZJUM 3

33,87

2.

KRĘGOWSKI MICHAŁ

GIMNAZJUM 3

35,04

3.

GOLIŃSKI ADRIAN

GIMNAZJUM 2

35,91

4.

PAWŁOWSKI ŁUKASZ

GIMNAZJUM 3

37,1

5.

HEYDUK BARTOSZ

GIMNAZJUM 2

38,56

6.

KLECHA MARCEL

GIMNAZJUM 2

39,84

7.

OBREMSKI JAKUB

GIMNAZJUM 3

40,53

8.

GOSTYŃSKI CEZARY

GIMNZAJUM 3

40,93

9.

FALKIEWICZ MIKOŁAJ

GIMNAZJUM 3

42,28

10.

NOWIKIEWICZ DARIUSZ

GIMNAZJUM 3

42,67

11.

PRZĄDKA PIOTR

GIMNZAJUM 3

42,87

12.

GĄSIEWSKI ŁUKASZ

GIMNAZJUM 3

43,18

13.

WYRWICKI PAWEŁ

GIMNAZJUM 2

44,6



25 dowolnym dziewcząt

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

GROMIEC ZOFIA

GIMNAZJUM 3

15,69

2.

CIESIELSKA JULIA

GIMNAZJUM 2

18,23

3.

PIOTROWSKA JULIA

GIMNAZJUM 2

19,7

4.

KRAKOWIAK WERONIKA

GIMNAZJUM 2

19,82

5.

RAGUS WIKTORIA

GIMNAZJUM 3

19,97

6.

SUDAL AGATA

GIMNAZJUM 3

21,65

7.

BORYS JESSIKA

GIMNAZJU 3

21,75



25 dowolnym chłopców

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

POLECHOŃSKI GRACJAN

G 2

13,82

2.

KLEE MAKSYMILIAN

G 3

14,22

3.

ŁAZICKI JAKUB

G 3

15,32

4.

GOLIŃSKI ADRIAN

G 2

15,81

5.

JANIAK ADAM

G 3

16,23

6.

HEYDUK BARTOSZ

G 2

16,43

7.

KLECHA MARCEL

G 2

16,82

8.

WACHOŃSKI MARCIN

G 2

16,89

9.

MIŁODROWSKI IGOR

G 3

17

10.

GOSTYŃSKI CEZARY

G 3

17,22

11.

PUCEK EMIL

G 2

17,28

12.

ZAKRZEWSKI MICHAŁ

G 3

17,9

13.

FALKIEWICZ MIKOŁAJ

G 3

18,48

14.

OBREMSKI JAKUB

G 3

18,52

15.

DRYŁO KACPER

G 2

18,75

16.

TROJNACKI MAKSYMILIAN

GIMNAZJUM 2

19,53

17.

JURCZAJ JAKUB

G 3

20,87

18.

PIASECKI HUBERT

G 2

23,03


25 grzbietowym dziewcząt

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

PALICKA JOANNA

G 3

19,35

2.

PIOTROWSKA JULIA

G 2

21,1

3.

SZCZERBALA PATRYCJA

G 3

22,19

4.

SKÓRNICKA ALICJA

G 3

23,5

5.

GOLIŃSKA JULIA

G 2

23,72

6.

JESSIKA BORYS

G 3

25,37

7.

STELMACH SYLWIA

G 2

26,59

8.

RÓŻYCKA NATALIA

G 3

28

9.

KOTELUK KATARZYNA

G 3

28,53


25 grzbietowym chłopców

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

KLEE MAKSYMILIAN

G 3

16,85

2.

WYRWICKI PAWEŁ

G 2

17,81

3.

BOCER PAWEŁ

G 2

18,95

4.

SZYMCZAK TOMASZ

G 2

19,16

5.

NOWIKIEWICZ DARIUSZ

G 3

19,72

6.

PUCEK EMIL

G 2

20,71

7.

GODZIEJEWSKI CEZARY

G 3

20,75

8.

KUKWA MAKSIM

G 3

21,71

9.

MIKOŁOWICZ KACPER

G 3

21,84

10.

ZAKRZEWSKI MICHAŁ

G 3

21,85

11.

MIŁODROWSKI IGOR

G 3

22,85


lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

ADAMCZEWSKI PATRYK

SP 3

21,69

2.

SZKLARZ MICHAŁ

SP 1

22,31

3.

GODZIEJEWSKI MICHAŁ

SP 3

22,43

4.

SAWAŚCIUK FILIP

SP 3

23,22

5.

KLEE JAN

SP 3

23,82

6.

CZEKAŁOWSKI JAKUB

SP 1

24,38

7.

SZKLARZ JAKUB

SP 1

25,78

8.

NAMYSŁ PIOTR

SP 1

26,1

9.

ŁAZICKI GRZEGORZ

SP 3

26,53

10.

KOSTAŃSKI MICHAŁ

SP 1

28,07




25 klasycznym dziewcząt

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

WOJTASZCZYK KAROLINA

G 2

24,12

2.

SKÓRNICKA ALICJA

G 3

24,13

3.

KRZYSZKOWSKA MARTYNA

G 2

24,14

4.

RAGUS WIKTORIA

G 3

24,26

5.

SZCZERBALA PATRYCJA

G 3

25,25

6.

RÓŻYCKA NATALIA

G 3

26,06

7.

ZAWALNIK ALEKSANDRA

G 3

26,88

8.

KOTELUK KATARZYNA

G 3

29


25 klasycznym chłopców

lp.

NAZWISKO IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

1.

POLECHOŃSKI GRACJAN

G 2

18,53

2.

KRENGOWSKI MICHAŁ

G 3

20,84

3.

SMÓŁKA PATRYK

G 2

21,22

4.

PAWŁOWSKI ŁUKASZ

G 3

22,06

5.

PRZĄDKA PIOTR

G 3

22,59

6.

NOWAK MICHAŁ

G 2

22,63

7.

MIKOŁOWICZ KACPER

G 3

22,64

8.

KUKWA MAKSIM

G 3

23,72

9.

ACHTELIK MICHAŁ

G 2

24,5

10.

GĄSIEWSKI MICHAŁ

G 3

24,75

11.

GODZIEJEWSKI CEZARY G 3

G 3

26,44



Zobacz zdjęcia



wstecz
baner