Zapraszamy na zabawę Andrzejkową

Rada Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 w nowym składzie, organizuje zabawę andrzejkową, o charakterze dobroczynnym, na którą serdecznie zapraszamy w dniu 30.listopada od godziny 20:00 w Starym, ale odnowionym po remoncie Młynie w Kijach 110 k.Sulechowa.
W cenie 240zł od pary, zapewniamy Państwu dowóz autokarem z Sulechowa przed godz. 20 oraz powrót o 3:30 nad ranem! Bogate menu: Obiadokolacja (5 rodzai mięs)
ziemniaki gotowane/kluski śląskie, surówki z buraczków, kiszonej i pekińskiej kapusty, ogórki kiszone, sałatki - tradycyjna jarzynowa, grecka, makaronowa z surimi - na jogurcie, półmiski wędlin i serów, jajka w sosie tatarskim/majonezowym, śledzik na raz, rolady z kurczakiem i szpinakiem, bigos, ryba po grecku, pierogi z kapustą i pieczarkami, zupa gulaszowa, krokiet z barszczykiem, ciasta, desery, napoje bezalkoholowe, soki, kawa i herbata.
Imprezę poprowadzi DJ Hektor z Zielonej Góry djhektor.pl
Andrzejkowa noc przyniesie naszym gościom moc niespodzianek, dobrej zabawy, prezentów i nagród.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj, zarezerwuj bilet już dziś!
Info/rezerwacje/bilety do nabycia u przewodniczącej Rady Rodziców Elżbieta Duda-Pompa tel: 795 555 036

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji imprezy i udział w przedsięwzięciu, rodziców uczniów SP 2 zachęcamy do upieczenia ciast, pomoc w zbieraniu nagród i fantów, promowanie postu, udostępnij ten post na swojej tablicy, powiedz znajomym, że warto pomagać! Dołącz do nas, a razem możemy zrobić więcej dla młodych pokoleń