Życzenia na wakacje! Bądźcie bezpieczni!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulechowie oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.
Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:
  • bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu - noście drobne elementy odblaskowe na Waszej odzieży i plecakach,
  • pamiętajcie o telefonach alarmowych - numer alarmowy: 112,
  • myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań w miejscach zabaw i odpoczynku,
  • przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe i zwracajcie uwagę na znaki ostrzegające przed niebezpieczeństwem,
  • używajcie kasków chroniących głowę - na rowerze, rolkach itp.

Do zobaczenia po wakacjach!