Warsztaty kulinarne w pizzerii Mafia - klasa 2b

Klasa II B wzięła udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez pizzerię „Mafia” w Sulechowie. Przed rozpoczęciem przygotowania pizzy dzieci otrzymały koszulki oraz zostały poinformowane o zasadach bezpieczeństwa podczas jej przygotowywania. Uczniowie poznali historię powstania bardzo popularnej potrawy, jaką jest pizza, oraz poznali wiele ciekawostek z nią związanych. Następnie uczestnicy warsztatów podchodzili do stanowiska kucharza i przygotowywali swoją pizzę według własnych gustów kulinarnych. Po skończonej pracy pizze trafiły do pieca, a gdy były gotowe, do degustacji. Uczniowie zostali również poczęstowani pyszną lemoniadą.

Bardzo dziękujemy menadżerowi i pracownikom ,,Mafii” za niezwykle profesjonalnie przygotowane warsztaty oraz bardzo miłą atmosferę.

Martyna Siemaszko