Wyniki konkursu Dźwięki Mojej Szkoły

Dnia 6.12.2019r. zostały ogłoszone wyniki konkursu Dźwięki Mojej Szkoły. Na konkurs wysłano 175 zgłoszeń od uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Uczeń Naszej szkoły, Michał Burzelów z klasy 3A zajął pierwsze miejsce i wygrał hulajnogę oraz modernizacje akustyczną (dla małej salki gimnastycznej lub sali lekcyjnej).

Opinia jury: praca plastyczna pełna ekspresji, wyraziście zobrazowane dźwięki zarówno te niepokojące, drażniące, jak i te neutralne, rozmowy uczniowskie, które odnajdujemy również w opisie ilustracji. Praca doceniona za wysokie walory plastyczne, wymagającą technikę z idealnie dobraną kolorystyką, umiejętne zestawienie ciepłych i chłodnych barw podkreślające skale odbieranych wrażeń słuchowych oraz trafny i pasujący do pracy plastycznej opis.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!