Wracamy do szkoły!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci 01 września 2020 r.
Uroczyste rozpoczęcie roku roku szkolnego odbędzie się na placu szkolnym.

Klasy I, II i III zapraszamy na godzinę 11:00 a klasy IV, VI i VII na godzinę 09:00. Podczas apelu zostaną wręczone świadectwa ukończenia roku szkolnego 2019/20.

Uroczystość ślubowania na ucznia klasy pierwszej odbędzie się w terminie późniejszym.
Po apelu uczniowie i rodzice klas I proszeni są pozostanie na placu szkolnym celem odbycia krótkiego spotkania z wychowawcą klasy i omówienia bieżących spraw.

Pozostałe klasy również mogą spotkać się z wychowawcą klasy. Jeżeli w spotkaniu będą uczestniczyć rodzice to takie spotkanie może odbyć się na dworze, w sali gimnastycznej lub na korytarzu szkolnym. Jeżeli będą w nim brać udział tylko uczniowie to może się ono odbyć w gabinecie lekcyjnym. W tej kwestii decyzję podejmie wychowawca klasy.

Ze względu na większą liczbę osób zgromadzonych w jednym miejscu bardzo prosimy aby podczas apelu zabezpieczyć usta i nos za pomocą maseczki lub przyłbicy.

Do zobaczenia!