22.11.2022

Jesienne inspiracje z książką w tle - rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 22 listopada, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez bibliotekę szkolną pt. Jesienne inspiracje z książką w tle.
21.11.2022

Zajęcia biblioteczne - Dzień Życzliwości, klasa 3a

21 listopada to jeden z wyjątkowych dni w roku, podczas którego wszyscy są wyjątkowo dla siebie mili, uśmiechnięci, pomocni - Dzień Życzliwości. Ten wyjątkowy dzień zawitał do naszej biblioteki, którą odwiedziła klasa 3a.
17.11.2022

Zajęcia biblioteczne dla klasy 2b - Dzień Jeża

10 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień jeża. Biblioteka szkolna zorganizowała zajęcia dla klasy 2b. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat życia tych uroczych zwierząt. Służyła temu wystawa książek, opowiadań i wierszy o jeżach oraz film edukacyjny i zagadki.
10.11.2022

Zajęcia biblioteczne dla klasy 2b - Dzień Niepodległości

Podczas zajęć obejrzeliśmy film edukacyjny dotyczący historii Naszego Kraju. Wspólnie czytaliśmy wiersze patriotyczne, zaśpiewaliśmy Hymn Narodowy, wykonaliśmy pracę plastyczną - Godło Polski. Zajęcia zakończyły się testem wiedzy o Polsce oraz słodkim poczęstunkiem - babeczkami przyozdobionymi Flagą Polski.
09.11.2022

Konkurs ,,Pięknego Czytania"

24 października w bibliotece szkolnej odbył się konkurs ,,Pięknego Czytania". Uczniowie czytali wybrane utwory polskich romantyków. Trzy uczennice reprezentowały naszą szkołę 28 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie. Wszystkie uczennice otrzymały wyróżnienie.
04.11.2022

Wystawa na Święto Niepodległości

Biblioteka szkolna zaprasza do wspólnego świętowania odzyskania niepodległości!
26.10.2022

Przerwa na czytanie!

25 października 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sulechowie przeprowadziliśmy ogólnopolską akcję czytelniczą -,,Przerwa na czytanie"-bicie rekordu w czytaniu na przerwie". Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej- Cała Polska czyta dzieciom. Tego dnia...
07.10.2022

Uwaga konkurs!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny
„Jesienne inspiracje z książką w tle”
04.10.2022

Godziny otwarcia biblioteki

aktualizacja: październik 2022
30.09.2022

Biblioteka szkolna zaprasza

Dzień dobry, trochę jesiennie już za oknem, ale czy nie jest to idealny dzień na czytanie książki? Zapraszamy do biblioteki, czekają na Was lektury oraz książki o różnej tematyce, każdy coś dla siebie znajdzie.