Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Kalendarz konkursów

Terminarz konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018

kliknij

Szkoły podstawowe

Nazwa konkursu

etap szkolny

etap rejonowy

etap wojewódzki

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

01.02.2018 (cz)

22.03.2018 (cz)

10.05.2018 (cz)

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

31.01.2018 (śr)

21.03.2018 (śr)

09.05.2018 (śr)

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

30.01.2018 (wt)

24.03.2018 (so)

12.05.2018 (so)

Konkurs przedmiotowy z matematyki

02.02.2018 (pt)

23.03.2018 (pt)

11.05.2018 (pt)


Gimnazja

Nazwa konkursu

etap szkolny

etap rejonowy

etap wojewódzki

Konkurs przedmiotowy z biologii

14.11.2017 (wt)

16.01.2018 (wt)

05.03.2018 (pn)

Konkurs przedmiotowy z chemii

29.11.2017 (śr)

24.01.2018 (śr)

14.03.2018 (śr)

Konkurs przedmiotowy z fizyki

16.11.2017 (cz)

18.01.2018 (cz)

13.03.2018 (wt)

Konkurs przedmiotowy z geografii

17.11.2017 (pt)

19.01.2018 (pt)

06.03.2018 (wt)

Konkurs przedmiotowy z historii

27.11.2017
(po)

27.01.2018
(so)

12.03.2018
(po)

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

30.11.2017
(cz)

25.01.2018
(cz)

15.03.2018
(cz)

Konkurs przedmiotowy z języka francuskiego

28.11.2017
(wt)

23.01.2018
(wt)

07.03.2018
(śr)

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

15.11.2017
(śr)

17.01.2018
(śr)

08.03.2018
(cz)

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

13.11.2017
(po)

20.01.2018
(sb)

09.03.2018
(pt)

Konkurs przedmiotowy z matematyki 

01.12.2017
(pt)

26.01.2018
(pt)

16.03.2018
(*pt)


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE
w roku szkolnym 2017/2018



Osoba odpowiedzialna

Nazwa konkursu

termin

A.Romankiewicz

Konkurs chemiczny

maj/czerwiec

E.Gromiec

E.Gromiec/A.Jaroszek

Konkurs matematyczny ,,Kangur’’
Konkurs matematyczny ,,Matematyk Roku’’

marzec

maj/czerwiec

K.Fudala

Konkurs geograficzny- etap szkolny
Konkurs geograficzny Dzień Ziemi
Konkurs geograficzny – kartografia

marzec/kwiecień

A.Erdmańska/ M.Morawińska/ D.Dąbrowska

Konkurs czytelniczy „Czytaj książki-wzbogać wiedzę”

październik

maj

A.Bienias/
D.Dąbrowska

Konkurs ortograficzny Konkurs recytatorski

marzec/
kwiecień

M.Szwarga/
A.Wachocz-Lądwik

Konkurs j. niemieckiego dla kl. II – III gimn. oraz kl. VII
Moje święta bożonarodzeniowe Konkurs przedmiotowy z j. niemieckiego

luty


listopad

M.Ziółek/
M.Rosolska

Mistrz Języka Angielskiego

listopad, luty,

kwiecień

H.Dembowska

Konkurs ,,Mistrz czytania’’
Konkurs poprawnej polszczyzny
Konkurs recytatorski
Konkurs ,,Znam lektury’’


S.Piróg-Woźniak

Konkurs biologiczny Konkurs HIV/AIDS

styczeń
grudzień

U.Petri - Szrama

Konkurs ,,Fizyk roku”

maj

J.Pudzianowski

Mistrzostwa Szkoły
w pływaniu
Mistrzostwa szkoły
w tenisie stołowym


I.Galińska/
D.Wójcik

Konkurs plastyczny ,,Orzeł biały – nasza duma’’




wstecz
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Listopad 2017
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni
baner