Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Nauczyciele


Rok szkolny 2021/2022

Dyrektor

Ewa Łysień

Wicedyrektor
Agnieszka Hunczak-Kielarska

Sekretarz szkoły
Agnieszka Gdula

Nauczyciele


Biologia

Katarzyna Fudala

Chemia

Anna Romankiewicz

Doradztwo zawodowe

Sylwia Ziobrowska

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Iwona Chlebek

Fizyka

Sylwia Ziobrowska

Geografia

Katarzyna Fudala

Historia

Marek Czech
Anna Wachocz-Lądwik

Historia i kultura Niemiec

Małgorzata Szwarga
Anna Wachocz-Lądwik

Informatyka

Marek Czech

Język angielski

Paulina Góźdź
Monika Ziółek

Język niemiecki

Małgorzata Szwarga
Anna Wachocz-Lądwik

Język mniejszości - język niemiecki

Małgorzata Szwarga
Anna Wachocz-Lądwik

Język polski

Anna Bienias
Danuta Dąbrowska-Mik

Matematyka

Agata Erdmańska
Ewa Łysień
Monika Łuka

Muzyka

Stanisław Zimniewicz

Plastyka

Martyna Siemaszko

Przyroda

Katarzyna Fudala

Religia

Włodzimierz Skórnicki

Technika

Iwona Chlebek

Wiedza o społeczeństwie

Marek Czech

Wychowanie do życia w rodzinie

Anna Bienias

Wychowanie fizyczne

Beata Hołowko
Agnieszka Lorenc
Jakub Pudzianowski
Mirosław Sobolewski
Jacek Walkowiak

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Andrzejewska
Aleksandra Jońska
Katarzyna Krzyżak
Martyna Siemaszko
Małgorzata Stelmasik
Dagmara Tworek

Logopeda

Aleksandra Jońska

Pedagog szkolny

Iwona Chlebek
Magdalena Morawińska
Agnieszka Hunczak-Kielarska

Psycholog szkolny

Marta Mucha

Nauczyciel bibliotekarz

Jolanta Karczmar

Nauczyciel wspomagający

Mariola Grefling
Katarzyna Wachowska

Świetlica

Małgorzata Andrzejewska
Iwona Chlebek
Danuta Dąbrowska-Mik
Agnieszka Kostyszyn
Monika Łuka
Dagmara Tworek

Oligofrenopedagog

Danuta Dąbrowska-Mik
Katarzyna Krzyżak
Ewa Łysień
Magdalena Morawińska
Anna Wachocz-Lądwik

Rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu

Katarzyna Krzyżak




Wychowawcy klas


KLASA

WYCHOWAWCA

I A

mgr Małgorzata Andrzejewska

I B

mgr Martyna Siemaszko

II A

mgr Dagmara Tworek

II B

mgr Katarzyna Krzyżak

III A

mgr Małgorzata Stelmasik

III B

mgr Aleksandra Jońska

IV A

mgr Jakub Pudzianowski

IV B

mgr Monika Ziółek

V A

mgr Agnieszka Lorenc

V B

mgr Katarzyna Fudala

VII A

mgr Danuta Dąbrowska-Mik

VIII A

mgr Agata Erdmańska









wstecz
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2022
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni