Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Zajęcia pozalekcyjne

ważny od poniedziałku 31 stycznia 2022



klasa 1a

Małgorzata Andrzejewska
zajęcia wyrównawcze
czwartek 13.45 - 14.30

Małgorzata Andrzejewska
koło kodowania
wtorek 08.55 - 09.40

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
czwartek 07:10 - 07:55

Agnieszka Lorenc
koło szachowe
poniedziałek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
wtorek 08:55 - 09:40


klasa 1b

Martyna Siemaszko
koło przyrodnicze
poniedziałek 08:00 - 08:45

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Agnieszka Lorenc
koło szachowe
poniedziałek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
poniedziałek 08:00 - 08:55

klasa 2a

Dagmara Tworek
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa 07:10 - 07:55

Dagmara Tworek
kółko języka angielskiego

wtorek godzina 8:00 - 08:45

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne (gr.1)

czwartek 07:10 - 07:55

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
piątek 13:45 - 14:30

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Agnieszka Lorenc
koło szachowe
poniedziałek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
wtorek 08:00 - 08:55

klasa 2b

Katarzyna Krzyżak
koło ortograficzne

czwartek 8:00 - 08:55

Katarzyna Krzyżak
zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
poniedziałek 07:10 - 07:55

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

czwartek 07:10 - 07:55

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Agnieszka Lorenc
koło szachowe
poniedziałek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
środa 12:50 - 13:35


klasa 3a

Małgorzata Stelmasik
koło ortograficzne


Małgorzata Stelmasik
zajęcia wyrównawcze
piątek 12:50 - 13:35

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

czwartek 07:10 - 07:55

Danuta Dąbrowska-Mik
zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Agnieszka Lorenc
koło szachowe
poniedziałek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
piątek 12:50 - 13:35

klasa 3b

Katarzyna Krzyżak
zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
wtorek - 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
koło matematyczne
poniedziałek - 09:50 - 13:35

Małgorzata Stelmasik
zajęcia wyrównawcze

piątek 12:50 - 13:35

Agata Erdmańska
zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne
poniedziałek 09:50 - 10:35 (dla uczniów skierowanych na zajęcia)

Monika Ziółek
zajęcia rozwijające zainteresowania z j. angielskiego
(dla uczniów skierowanych na zajęcia)

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Agnieszka Lorenc
koło szachowe
poniedziałek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
poniedziałek 08:55 - 09:40

klasa 4a

Monika Łuka
zajęcia wyrównawcze z matematyki

poniedziałek 07:10 - 07:55

Agata Erdmańska
koło matematyczne
czwartek 13:45 - 14:30

Agata Erdmańska
zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

czwartek 08:00 - 08:45 (dla uczniów skierowanych na zajęcia)

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
piątek 13:45 - 14:30

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
piątek 14:40 - 15:25

Aleksandra Jońska
logopedia
poniedziałek 08:00 - 08:55



klasa 4b

Monika Łuka
zajęcia wyrównawcze z matematyki

poniedziałek 07:10 - 07:55

Katarzyna Krzyżak
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
czwartek - 12:50 - 13:35

Anna Bienias
koło j. polskiego
poniedziałek 14:40 - 15:25

Anna Bienias
zajęcia z j.polskiego dla obcokrajowców




klasa 5a

Monika Łuka
zajęcia wyrównawcze z matematyki

wtorek 07:10 - 07:55

Agata Erdmańska

koło matematyczne

wtorek 08:00 - 08:55

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
poniedziałek 07:1 - 07:55

Anna Bienias
zajęcia wyrównawcze z j.polskiego
wtorek 14:40 - 15:25


klasa 5b

Monika Łuka
zajęcia wyrównawcze z matematyki
wtorek 07:10 - 07:55

Danuta Dąbrowska-Mik
zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców


Katarzyna Krzyżak
zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
poniedziałek - 08:00 - 08:55

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne


klasa 7a

Agata Erdmańska

zajęcia wyrównawcze z matematyki

środa 08:00 - 08:55


Danuta Dąbrowska-Mik
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

czwartek 13:45 - 14:30

Danuta Dąbrowska-Mik

koło polonistyczne

wtorek 13:45 - 14:30


Katarzyna Fudala
koło przyrodnicze
środa 08.00 - 08.45


Anna Bienias
zajęcia z j.polskiego dla obcokrajowców
wtorek 07:10 - 07:55
środa 08:00 - 08:45


Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

wtorek 07:10 - 07:55

Małgorzata Stelmasik
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
piątek 07:10 - 07:55


Paulina Góźdź
koło z języka angielskiego

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne


klasa 8a

Agata Erdmańska
przygotowanie do egzaminu z matematyki

środa 14:40 - 15:25

Agata Erdmańska
zajęcia wyrównawcze z matematyki

środa 15:35 - 16:20

Danuta Dąbrowska-Mik
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

wtorek 14:40 - 15:25

Anna Wachocz-Lądwik
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Marta Mucha
zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne







wstecz
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2022
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni