Uwaga Mole Książkowe!!! Nie lada gratka!!

…Już nie lada miesiąc, nie lada tydzień, ale lada dzień (!!!) w naszej szkolnej bibliotece będzie można wypożyczyć ponad 350 nowych pozycji książkowych! Zostały one zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Ewa Nowak, Joanne Rowling, Alfred Szklarski, Jerome Salinger, Joanna Chmielewska, Guillaume Musso, Danielle Stel, Monika Szwaja, Nicholas Sparks, Zoe Sugg, Adam Bahdaj, Andrzej Ziemiański, Jeff Kinney, Kasie West czy David Gemmell to tylko nieliczni autorzy, których powieści znajdą się na bibliotecznych półkach.

Na szkolnych korytarzach już można usłyszeć następujące komentarze:

„…cieszę się, że mamy nowe książki…"

Kaja

„…cieszę się, że nasza biblioteka dostała nowe książki, ponieważ uwielbiam czytać i będę miała okazję częściej przychodzić
wypożyczać nowe książki…”

Daria

„…radość przepełnia me serce, gdy
wiedzę nowe książki. Urozmaicą one
zbiory naszej biblioteki…”

Michał

„…nasza biblioteka dostała nowe życie,
stała się pełna „nowych powodów” by
w niej spędzać czas. Książki rozwijają
nasza wiedzę,..”

Gosia

„…książki są dla mnie jak powietrze. (…) czarne literki tworzą niezwykłą opowieść,
która przenosi nas w świat wiecznej
przygody i zabawy…”

Weronika

„…cieszę się, że w bibliotece są nowe książki, ponieważ wiele dzieciaków będzie mogła rozwinąć swoje pojęcie w tematyce książek młodzieżowych. Te dzieciaki będą mogły
przenieść się do innego świata, aby zapomnieć o stresach …”

Ola

Czytelniku – a Ty jaki masz powód by przyjść i wypożyczyć książkę?! Zapraszamy serdecznie!