Zapytanie ofertowe - roboty remontowo-malarskie - korytarz szkolny

Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66 -100 Sulechów

g2sulechow @poczta.onet.pl

ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT

w trybie zapytania ofertowego o wartości mniejszej niż kwota określona

w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych na:

ul. 1 Maja 7, 66 – 100 Sulechów.

1. Zamawiający – Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66 – 100 Sulechów.

2. Przedmiot zamówienia – „Roboty remontowo-malarskie – korytarz szkolny w Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66 – 100 Sulechów”.

3.Zamówienie obejmuje wykonanie prac:

1)Roboty remontowo-malarskie hol , parter.

2)Roboty remontowo malarskie korytarz górny do sali gimnastycznej

3)Roboty remontowo-malarskie korytarz dolny przy sali gimnastycznej.

4)Roboty remontowo-malarskie korytarz wyjściowy przy sali gimnastycznej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Przedmiar robót – Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.

4.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.

5.Przed złożeniem oferty należy dokonać wizji lokalnej celem weryfikacji przedmiotu zamówienia.

6.Wymagany termin realizacji zamówienia: do 31 lipca 2017 r.

7.O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą wykonawcy spełniający warunki:

- posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli,ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;

- posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny, a także dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;

- znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia;

- nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U.2015.2164 z późn. zm.).

8. W celu potwierdzenia wymaganych wyżej warunków wraz z ofertą należy dostarczyć oświadczenie o spełnianiu tych warunków – załącznik nr 3.

9.Wykaz dokumentów wymaganych w ofercie:

1) formularz ofertowy – załącznik nr 1,

2) kosztorys ofertowy - załącznik nr 2 lub przedmiar robót – załącznik nr 5 (nie jest wymagane uzupełnienie wszystkich pozycji, wymagane jest podpisanie każdej strony),

3) oświadczenie – załącznik nr 3,

4)wzór umowy – załącznik nr 4.

10.Oferta wraz z załącznikami winna być napisana w języku polskim, trwałą i czytelną techniką, wypełniona i parafowana w całości oraz podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy.

11. Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu poniesionych przez wykonawcę.

12. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się kryterium najniższej ceny – 100%.

13.Okres związania ofertą wynosi 30 dni od daty złożenia oferty.

14.Wykonawca złoży ofertę w zaklejonej kopercie skierowanej na adres Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66 – 100 Sulechów z oznaczeniem „Oferta na roboty remontowo-malarskie – korytarz szkolny w Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66-100 Sulechów”

15.Termin składania ofert upływa dnia 10 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00, oferty należy składać w sekretariacie Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66-100 Sulechów.

16.Otwarcie ofert nastąpi w dniu 10 kwietnia 2017 r. o godz. 10.15 w sekretariacie Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 66 -100 Sulechów.

17.Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada zasadom określonym w niniejszym zapytaniu oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą.

18.Zamawiający zastrzega sobie prawo do podjęcia decyzji w sprawie zamknięcia postępowania przed upływem terminu składania ofert lub unieważnienia postępowania po tym terminie.

19.Zamawiający powiadomi wszystkich Wykonawców o wyniku postępowania.

W zawiadomieniu wysłanym do Wykonawcy, którego oferta została wybrana Zamawiający określi termin i miejsce zawarcia umowy.

Załączniki: http://gimnazjum2.bip.sulechow.pl/bipkod/14919640