Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Ranking sportowców 2011/2012

Ranking najlepszej sportsmenki i najlepszego sportowca
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
w Sulechowie
na rok szkolny 2011/2012



Dziewczęta

Imię i nazwisko

klasa

Ilość punktów

Patrycja Michalak

I B

160

Karolina Zięba

I A

120

Aleksandra Gorączniak

III e

110

Karolina Bieszczak

I E

80

Anna Kuśnierczak

II A

80

Kinga Łukomska

III E

80

Weronika Wojtowicz

I B

80

Wioletta Sajna

I E

80

Natalia Wojnar

III D

80

Kinga Dufek

I B

70

Klaudia Bajda

III E

60

Anna Bolewska

III D

50

Dominika Ciesielska

I E

50

Patrycja Chiniewicz

III E

50

Weronika Duniec

I E

50

Andżelika Fafanów

I A

50

Agata Góźdź

I E

50

Sara Judek

I E

50

Klaudia Krakowiak

III A

50

Dagmara Kurczyńska

III E

50

Aleksandra Obremska

I D

50

Justyna Pinkosz

I E

50

Paulina Plitnik

I E

50

Agata Radajewska

II D

50

Kinga Dyrlej

II E

30

Dominika Iks

II A

30

Katarzyna Jagas

III B

30

Żaneta Jarzębska

Ii E

30

Wiktoria Jewasińska

III E

30

Diana Król

I E

30

Joanna Lejsa

III E

30

Dominika Pensiek

I A

30

Oliwia Sobczak

II A

30

Karolina Szczepaniuk

I E

30

Patrycja Kubica

II A

20

Oliwia Łechtańska

I B

20

Paulina Makarewicz

III E

20

 

Chłopcy

Imię i nazwisko

Klasa

Ilość punktów

Bartosz Drzygała

III A

190

Damian Horwat

II A

120

Kamil Wiśniewski

I A

120

Wojciech Pudzianowski

III A

110

Adrian Kozicz

III A

100

Michał Wojciechowski

III A

100

Olaf Piekut

III D

90

Marcin Chutkowski

III B

80

Karol Kleinert

III A

70

Piotr Kostański

III A

70

Damian Kozicz

III A

70

Michał Wiechciński

III E

70

Jarosław  Wójcicki

III D

70

Bartłomiej Keklak

III E

60

Marcel Knop

I E

60

Robert Kumke

III E

60

Grzegorz Mielec

I C

60

Krystian Sawicki

II B

60

Przemysław Smykowski

III E

60

Michał Żaczkiewicz

I E

60

Bartosz Ciołek

I E

50

Kevin Czekałowski

I E

50

Filip Burdziej

III A

40

Michał Przewoźny

III E

40

Aleksander Wójcik

I B

40

Tomasz Biernat

II A

30

Łukasz Borecki

I A

30

Gracjan Grzebielucha

I B

30

Kacper Heliński

I B

30

Szymon Heyduk

III A

30

Artur Joachimiak

III A

30

Patryk Przybył

III D

30

Jacek Ratajczak

I B

30

Kamil Rudkowski

III A

30

Nikodem Raźny

II A

30

Konrad Roślik

II C

30

Konrad Świątek

I C

30

Adrian Trojnacki

I A

30

Mikołaj Walosik

III B

30

Wojciech Wykręt

III D

30

Mateusz Ziółek

III E

30

Daniel Kraszewski

I D

20

Marcin Michalak

I D

20






wstecz
Najnowsza galeria zdjęć
baner