Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Projekt „Widzę i rozumiem” - podział na grupy - zajęcia z chemii i fizyki

UCZNIOWIE BIORĄCY UDZIAŁ W PROJEKCIE
„WIDZĘ I ROZUMIEM”
PODZIAŁ NA GRUPY OBOWIĄZUJĄCY OD KWIETNIA 2013 r
ZAJĘCIA Z CHEMII I FIZYKI


Nauczyciele prowadzący zajęcia:

chemia:

  • mgr Aniceta Nawrocka-Kociubińska, grupa 4, 5, 8, 9 i 10
  • dr Anna Romankiewicz, grupa 1, 2, 3, 6 i 7


fizyka:

  • mgr Urszula Petri-Szrama, grupa 4, 6, 7, 8 i 10
  • mgr Krzysztof Sadowski, grupa 1, 2, 3, 5 i 9


Grupa I

 

Grupa II

Mariusz Sajnaj

I A

 

Wojtaszczyk Karolina

I A

Jankowiak Malwina

I A

 

Braciszewski Grzegorz

I A

Heyduk Bartosz

I A

 

Micewicz Julia

I A

Czepiżak Monika

I A

 

Woźniak Adam

I A

Kubica Martyna

I A

 

Wojciechowska Anna

I A

Wanio Zuzanna

I A

 

Czeska Weronika

I A

Zawalniuk Zuzanna

I A

 

Seniuć Wiktoria

I A

Bazewicz Celina

I A

 

Łuczka Michał

I A



 

 

 

Grupa III

 

Grupa IV

Połomska Nikoleta

I A

 

Kozłowska Anna

I E

Ostrowski Kuba

I A

 

Dulewicz Robert

I E

Witkowska Natalia

I A

 

Gut Patrycja

I E

Laskowska Sara

I A

 

Pokorski Arkadiusz

I D

Burda Kacper

I A

 

Złamański Konrad

I D

Brudziński Krzysztof

I C

 

Pełka Mateusz

I D

Kuryś Andżelina

I C

 

Kowalczyk Franciszek

I D



 

Umerska Agata

I D



 

Jeleń Adrian

I D



 

 

 

Grupa V

 

Grupa VI

Bocer Paweł

I C

 

Basińska Martyna

I E

Kluczyński Igor

I C

 

Mendera Natalia

I E

Kasprzyk Kinga

I C

 

Marczak Kaja

I E

Kałuża Daria

I B

 

Terochilski Michał

I E

Owczarczak Weronika

I B

 

Chimiak Eliza

I E

Korycka Adrianna

I B

 

Walczak Damian

I E

Plitnik Damian

I B

 

Paszkiewicz Dominika

I E



 

 

 

Grupa VII

 

Grupa VIII

Szafrański Albert

I E

 

Judek Sara

II E

Koteras Wiktor

I E

 

Plitnik Paulina

II E

Grzywacz Adrianna

I E

 

Szadorska Alicja

II E

Stępień Dominik

I E

 

Fiłaciuk Bartosz

II A

Tujek Klaudia

I E

 

Wiśniewski Kamil

II A

Wojtasik Dominik

I E

 

Marciniak Kacper

II A

Dudziak Anita

I E

 

Lewicki Patryk

II A

Szkudelska Dominika

I E

 

Sitarz Konrad

II A



 

 

 

Grupa IX

 

Grupa X

Wróbel Tobiasz

II A

 

Rzewucki Mikołaj

II B

Trojnacki Adrian

II A

 

Pawłowska Karolina

II B

Twardygrosz Aleksandra

II A

 

Gulbicki Kacper

II B

Fafanów Andżelika

II A

 

Wieligor Oskar

II B

Kruhlik Adam

II A

 

Michalak Patrycja

II B

Noskowska Ewelina

II A

 

Czepurnych Kalina

II B

Makarewicz Mateusz

II B

 

Wójcik Aleksander

II B

Twardochleb Szymon

II B

 

Łechtańska Oliwia

II B

Milewska Ewelina

II B

 

Nowak Joanna

II B





wstecz
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2021
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni