Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Projekt „Widzę i rozumiem” - podział na grupy - zajęcia z chemii i fizyki

UCZNIOWIE BIORĄCY UDZIAŁ
W PROJEKCIE „WIDZĘ I ROZUMIEM” –
PODZIAŁ NA GRUPY OBOWIĄZUJĄCY
OD DNIA  01 LUTEGO 2014 r
– ZAJĘCIA Z CHEMII I FIZYKI

Grupa 1

 

Grupa 2

Jankowiak Malwina

II A

 

Wojtaszczyk Karolina

II A

Heyduk Bartosz

II A

 

Barciszewski Grzegorz

II A

Seniuć Wiktoria

II A

 

Micewicz Julia

II A

Kubica Martyna

II A

 

Woźniak Adam

II A

Wanio Zuzanna

II A

 

Wojciechowska Anna

II A

Zawalniuk Zuzanna

II A

 

Czeska Weronika

II A

Bazewicz Celina

II A

 

Czepiżak Monika

II A



 

Łuczka Michał

II A



 

 

 

Grupa 3

 

Grupa 4

Połomska Nikoleta

II A

 

Kaja Morawińska

I A

Ostrowski Kuba

II A

 

Wiktoria Pietruszyńska

I A

Witkowska Natalia

II A

 

Ida Kielarska

I A

Laskowska Sara

II A

 

Barbara Modrzyk

I A

Burda Kacper

II A

 

Alicja Jasiewicz

I A

Kałuża Daria

II B

 

Martyna Moneta

I A

Owczarczak Weronika

II B

 

Maria Kowalska

I A

Korycka Adrianna

II B

 

Maksymilian Trojnacki

I A



 

Marcin Wachoński

I A



 

 

 

Grupa 5

 

Grupa 6

Bocer Paweł

II C

 

Basińska Martyna

II E

Aleksandra Lewicka

I D

 

Mendera Natalia

II E

Brudziński Krzysztof

II C

 

Marczak Kaja

II E

Pełka Mateusz

II C

 

Terochilski Michał

II E

Nowakowska Natalia

I D

 

Chimiak Eliza

II E

Krogulec Magdalena

I D

 

Walczak Damian

II E

Krakowiak Weronika

I A

 

Paszkiewicz Dominika

II E

Brychcy Nikola

I A 

 

Kulak Dominika

II E

Piotrowska Julia

I A

 

Kozłowska Anna

II E

Zwierzchowska Kornelia

I A

 

 

 

Szymczak Tomasz

I A

 

 

 

Szustak Wojciech

I A 

 

 

 

Pełka Zuzanna

I D

 

 

 



 

 

 

Grupa 7

 

Grupa 8

Szafrański Albert

II E

 

Twardygrosz Aleksandra

III A

Koteras Wiktor

II E

 

Kruhlik Adam

III A

Grzywacz Adrianna

II E

 

Noskowska Ewelina

III A

Tujek Klaudia

II E

 

Szadorska Alicja

III E

Wojtasiak Dominik

II E

 

Fiłaciuk Bartosz

III A

Dudziak Anita

II E

 

Wiśniewski Kamil

III A

Gut Patrycja

II E

 

Marciniak Kacper

III A

Talaga Martyna

II E

 

 

 

Waszkiewicz Marcelina

II E

 

 

 



 

 

 

Grupa 9

 

Grupa 10

Makarewicz Mateusz

III B

 

Michalak Patrycja

III B

Twardochleb Szymon

III B

 

Czepurnych Kalina

III B

Rzewucki Mikołaj

III B

 

Wójcik Aleksander

III B

Pawłowska Karolina

III B

 

Łechtańska Oliwia

III B

Gulbicki Kacper

III B

 

Nowak Joanna

III B

Wieligor Oskar

III B

 

Milewska Ewelina

III B



wstecz
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2021
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni