Zajęcia profilaktyczne i koncert

Wspaniała atmosfera, ogrom dobrej muzyki i dużo konkretnych informacji – tak można by podsumować zajęcia profilaktyczne i koncert „w jednym”, które odbyły się 26 września 2017 roku w Sulechowskim Zborze. W roli głównej pan Andrzej Piasecki i Jego wspaniały zespół.

Czy warto brać? Jak pomóc osobie, która zażyła dopalacz? Jak i z czego produkuje się dopalacze? Czym jest krokodyl?– uczniowie zasypali naszego gościa „gradem” pytań. Nie na wszystkie pan Andrzej mógł udzielić prostej i jasnej odpowiedzi….bo co powiedzieć, gdy młody człowiek pyta: „Dlaczego młodzi ludzie wiedzą co im grozi, a mimo to sięgają po dopalacze?”. Wielu z nas chciałoby znać odpowiedź na to pytanie.

Mamy nadzieję, że zajęcia uzmysłowiły uczniom, że dopalacze i narkotyki to pewna śmierć i nie warto ryzykować swojego zdrowia i życia by „je spróbować”. Że ta próba może okazać się pierwszą i zarazem ostatnią. Mówiąc prosto – NIE WARTO BRAĆ!

Panie Andrzeju dziękujemy za przekaz i czekamy na „więcej”! :)