XI Mały Konkurs Recytatorski „O tytuł mistrza interpretacji”

17 października 2017 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „O tytuł mistrza interpretacji Sulechów 2017”. Każdy uczestnik recytował wiersz w swojej kategorii. Jury przy ocenie kierowało się następującymi kryteriami: interpretacja utworu, intonacja głosu, dykcja i wyrazistość.

Po wysłuchaniu recytacji wierszy wszystkich uczniów biorących udział w konkursie, jury wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowały następujące uczennice klas pierwszych:

• Anna Greszczyk,
  • Klara Piliponek,
  • Wiktoria Kawalka,
  • Lena Zynek
  • Judyta Płóciennik.

Mistrzem interpretacji została Anna Greszczyk z kl I a. Wyróżnienie otrzymały Klara Piliponek z kl. Ia oraz Judyta Płóciennik z kl. Ib. Mali recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy uczennicom oraz wychowawcom p. D. Tworek oraz p. K. Krzyżak.