Wystawa prac uczniów

13 grudnia została zorganizowana w naszej szkole wystawa najciekawszych prac uczniów naszej szkoły. Prezentowane były prace realizowane na zajęciach plastycznych, artystycznych i technicznych. Wykonane były między innymi prace z dziedziny: rysunku, projektowania, technik collażu i papieroplastyki. Prace te mogli podziwiać uczniowie, nauczyciele jak i rodzice podczas odbywających się w tym okresie wywiadówek.

Celem tej wystawy było zaprezentowanie twórczej działalności uczniów, przedstawienie uczniów uzdolnionych, możliwość uczestnictwa w wystawie oraz uświadomienie wszystkim oglądającym zdolności i potencjału naszych uczniów. Wszystkim uczniom należą się słowa uznania za trud włożony w wykonanie prac.

Iwona Chlebek i Irena Galińska