Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

W dniu 9 kwietnia 2018 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

W tegorocznej edycji konkursów w etapie wojewódzkim udział wzięło 397 uczniów, z których 130 uzyskało tytuł laureata. Wszystkim laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata.

Jednym z laureatów jest uczennica klasy IIIA naszej szkoły - Aleksandra Knefel, która uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Nauczycielem przygotowującym Olę do konkursu była pani dr Anna Romankiewicz.

Gratulujemy Oli bardzo serdecznie.