XII Mały Konkurs Literacki o tytuł mistrza interpretacji - "W zaczarowanym świecie Doroty Gellner"

Dnia 23.10.2018r. w Bibliotece Miejskiej odbył się XII Mały Konkurs Literacki o tytuł mistrza interpretacji - "W zaczarowanym świecie Doroty Gellner". Celem konkursu była nie tylko popularyzacja wierszy wśród dzieci, ale także uwrażliwienie na piękno poezji oraz promocja czytelnictwa. Poziom jaki uczniowie reprezentowali podczas konkursu był bardzo wysoki, szczególnie wśród klas drugich szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 33 uczestników z klas I – III szkół podstawowych z terenu gminy Sulechów. Uczestników oceniało jury w składzie Hanna Jungowska – nauczyciel polonista, Marta Frąckowiak – aktorka, Piotr Lizak – aktor. W kategorii klas drugich uczennice Naszej szkoły zajęły:
II miejsce - Anna Greszczyk klasa II A oraz wyróżnienie Wiktoria Kawalka klasa II A.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dagmara Tworek