Zabawa Andrzejkowa - kl. 5a i 6a

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole, organizując dyskotekę andrzejkową dla kl. V i VI. Do przygotowania imprezy przyczynili się Rodzice, którzy przygotowali dla uczniów słodki poczęstunek. Pani Aniu, Pani Lidio, Pani Agnieszko - serdecznie dziękujemy. Smak i zapach cudownych gofrów towarzyszy nam nawet teraz :)

Uczniowie bawili się w czwartek w godzinach wieczornych.

Oktawian i Hubert - z pomocą naszego absolwenta Patryka - zadbali o to, aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się, co spotka je w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień, pełen tajemniczych wróżb i czarów. Wiemy między innymi, kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu, kto zostanie strażakiem...a kto spóźni się na kolejną lekcję matematyki :)

Podsumowując – bawiliśmy się WYŚMIENICIE!

Agata Erdmańska
Danuta Dąbrowska-Mik