Wygraliśmy mobilną pracownię multimedialną!

Nasza szkoła wzbogaci się niebawem w mobilną pracownię multimedialną, w której znajdzie się 16 laptopów. Sprzęt trafi do placówki dzięki udziałowi w konkursie #OSEWyzwanie.

Wspomniany konkurs zorganizowała Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Do udziału w nim zgłosiło się aż 1606 szkół z całej Polski. Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu nagród aż 764 placówkom, w tym 19 z województwa lubuskiego.

Jedną z kluczowych części wyzwania (konkursu) było przygotowanie i wysłanie pracy konkursowej-plakatu pt. „Smart Szkoła”.

Do konkursu przystąpiło kilku uczniów. Wszystkim bardzo dziękujemy! Ponieważ można było wysłać tylko jedną pracę, szkolna komisja zdecydowała się wybrać i zarekomendować dzieło Antoniego Jakszuka z klasy 2a.
Gratulujemy!