Dzień Seniora - kl. Ib i IIb

W dniu 8 października bieżącego roku dzieci z klasy IB i IIB zaprosiły do swojej szkoły seniorów z Środowiskowego Domu Samopomocy w Sulechowie z okazji ich święta. Organizując Dzień Seniora chcemy pokazać, że najstarsi ludzie są dla nas bardzo ważni.
Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni są w naszych domach twórcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie. Kultywują stare obrzędy i zwyczaje, przez co wzbogacają i przekazują unikalną kulturę i obyczaje naszego kraju.

Szanowni Seniorzy życzymy Wam długich lat życia w dobrym zdrowiu, pełnych radosnego ciepła, pogody ducha, a każdy dzień niech dostarcza Państwu wiele radości i uśmiechu na twarzy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Aleksandra Jońska