Zbiórka dla kociaka

Drodzy rodzice i nauczyciele!
Organizujemy w szkole zbiórkę rzeczy: karma mokra i sucha, żwirek, kuwety, miski, drapaki, legowiska, zabawki dla kotów oraz akcesoria pielęgnacyjne np. szczotka, szampon itp.

Wszystkie zebrane rzeczy przeznaczone będą dla Stowarzyszenia Zwierzęta w potrzebie, prowadzonego przez Panią Danutę Budner na Kruszynie. Pani Danuta od lat pomaga bezdomnym kotom.

Cele stowarzyszenia: działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, poszanowania ich, objęcia ochroną i otoczenia opieką, przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa wobec zwierząt, kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt.

Bardzo prosimy o zaangażowane, jest to stowarzyszenie lokalne, które powstało kilka miesięcy temu. Więcej informacji nt. stowarzyszenia znajdą państwo na facebooku - kliknij

Rzeczy prosimy przynosić do sali 17 i 18.

Małgorzata Andrzejewska i Dagmara Tworek