Wyróżnienie w konkursie fotograficznym dla Leny z klasy VI a

Nasi uczniowie po raz drugi przystąpili do prezentacji swoich fotograficznych zainteresowań w międzyszkolnym konkursie fotograficznym.
29 listopada 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie odbyło się podsumowanie III edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego. Tym razem tematem przewodnim prac fotograficznych były jesienne inspiracje z książką w tle.
Celem konkursu było ukazanie piękna przyrody naszego kraju i zwrócenie uwagi na rolę książki w życiu człowieka. Konkurs wymagał kreatywności, wrażliwości estetycznej i wyobraźni twórczej. Był okazją do twórczych poszukiwań z wykorzystaniem aparatu fotograficznego. Niezbędna była tu umiejętność aranżowania fotografii w plenerze, właściwe komponowanie kadru i techniczna jakość wykonanych zdjęć.

Lena Nowikiewicz z klasy VI a otrzymała wyróżnienie w konkursie fotograficznym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun konkursu I. Galińska

Relacja z konkursu na stronie Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie