Zmiana planu uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego!

W związku z prognozą pogody, zgodnie z którą prawdopodobieństwo wystąpienia opadów deszczu we wtorek wynosi aż 70% zmieniam plan rozpoczęcia roku szkolnego.

Godziny pozostają takie same. Klasy I, II i III przychodzą na godzinę 11:00 a pozostałe klasy na 09:00.

Tylko dzieci z klas I wraz z rodzicami będą miały rozpoczęcie w małej sali gimnastycznej a pozostałe oddziały odbędą spotkanie z wychowawcą w klasie.

Bardzo prosimy o przybycie wyłącznie jednego rodzica ucznia klasy pierwszej.

Ze względu na procedury funkcjonowania szkoły podczas pandemii bardzo prosimy aby poza rodzicami dzieci z klas pierwszych inni rodzice nie wchodzili do szkoły. Spotkanie w klasie będzie trwało około jednej godziny. Po tym czasie można odebrać dziecko ze szkoły. Na dzieci proszę oczekiwać na placu szkolnym.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego wszystkich bezwzględnie obowiązuje nakaz noszenia maseczek na terenie szkoły. W pozostałych dniach nauki nakaz noszenia maseczek obowiązuje na wszystkich korytarzach szkolnych oraz w sekretariacie.