Wyprawka dla klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023

• Zeszyty: 1x zeszyt A4 - w 3 linie i 1x zeszyt A4 w kratkę
  • Materiały plastyczne: blok techniczny biały i kolorowy, zeszyt papierów kolorowych – wycinanka, ryza białego papieru, farby, plastelina, kubek na wodę, teczka na gumkę (podpisane imieniem i nazwiskiem), pędzle, patyczki do liczenia
  • Piórnik: nożyczki, linijka, temperówka, klej w sztyfcie, 2× ołówek,
  • kredki ołówkowe, gumka do mazania, pisaki
  • strój sportowy: koszulka (z logo szkoły - do kupienia będzie w sekretariacie szkoły), spodenki, obuwie sportowe - halówki

Do klasy I sportowej należy dodatkowo zaopatrzyć dziecko w sprzęt do pływania:

• strój do pływania
  • okularki do pływania
  • klapki basenowe
  • czepek kąpielowy (dla dziewczynek)

Przypominamy również o o zaświadczeniach lekarskich o braku przeciwwskazań do klasy pływackiej. Można je otrzymać od lekarza sportowego w Poradni Olimp. Trzeba się wcześniej telefonicznie zarejestrować. Jeżeli zaświadczenie miało określoną ważność to trzeba je zaktualizować.

Uczniowie klasy I otrzymują podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego.