Spotkanie ze stomatologiem klasa I b

W ramach profilaktyki higieny jamy ustnej dzieci z klasy I b odwiedziły gabinet doktor stomatolog p. Karoliny Tarnowskiej - Patalas. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się jak należy zapobiegać schorzeniom uzębienia. Ponadto poznali prawidłowe zasady higieny jamy ustnej. Pani doktor wprowadziła uczestników w tajniki dbania o zdrowe zęby, zarówno poprzez zdrowe odżywianie, jak i higienę jamy ustnej. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z profesjonalnymi narzędziami stomatologicznymi. Pani stomatolog cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, które zadawali uczniowie. Na koniec spotkania każdy otrzymał od sympatycznej Pani doktor upominki i obiecał dbać o swoje ząbki.

Dzieciom bardzo podobała się wizyta u Pani dentystki. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani stomatolog za poświęcony czas i pouczające spotkanie.

mgr Beata Dobrowolska