Akademia Bezpiecznego Puchatka - 1a

W tym roku szkolnym nasza Szkoła przystąpiła do XIV-tej edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka. Jest to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
Zajęcia w ramach programu zostały przeprowadzone w oparciu o starannie opracowane materiały edukacyjne. Uczniowie aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w realizacji zadań. Po odbytych zajęciach dzieci miały szansę zweryfikować swoją wiedzę rozwiązując Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Odpowiadając na pytania uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu poznanej tematyki związanej z bezpieczeństwem. Dzięki temu nasza Szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający udział w Programie Akademia Bezpiecznego Puchatka.