Lekcja otwarta z wychowania fizycznego
Wczoraj, podczas otwartej lekcji wychowania fizycznego prowadzonej przez Pana Jacka Walkowiaka, uczniowie mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w zajęciach z udziałem byłego reprezentanta Polski w koszykówce Pana Pawła Szcześniaka. Było to niezwykle inspirujące spotkanie, które dostarczyło wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji oraz cennych doświadczeń.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w ćwiczeniach, poznając nowe elementy techniki oraz doskonaląc swoje umiejętności sportowe pod okiem doświadczonego zawodnika. Możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą, która osiągnęła sukces na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej, była dla nich nie tylko wyróżnieniem, ale także motywacją do dalszej pracy nad sobą.
Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za organizację tego wyjątkowego wydarzenia oraz zaproszonemu gościowi za poświęcony czas, inspirację i podzielenie się swoją wiedzą oraz pasją do sportu. Wyrazy uznania kierujemy również do uczniów za ich aktywność, zaangażowanie oraz sportową postawę.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej radości z rozwijania swoich talentów!
wstecz







