Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Pożegnanie klas VIII

Wczoraj pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata.

Ósmoklasiści zamknęli ważny etap swojej edukacyjnej drogi i już wkrótce rozpoczną kolejny. Życzymy im odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wielu sukcesów oraz realizacji marzeń.


Dziękujemy za wspólne lata i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole pozostanie w Waszej pamięci na długo.

Powodzenia na dalszej drodze!


Galeria zdjęć



wstecz