Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Wycieczka klasy 6b

Uczniowie klasy 6b spędzili wspaniały dzień w Pałacu w Chichach.

Podczas wycieczki czekało na nas wiele ciekawych atrakcji. Spacerowaliśmy po malowniczym parku, poznając uroki tego wyjątkowego miejsca. Dużo radości sprawiły nam warsztaty ceramiczne, podczas których własnoręcznie lepiliśmy talerzyki z gliny. Nie zabrakło również wspólnego ogniska, przy którym mogliśmy odpocząć i spędzić czas w miłej atmosferze.



Dzień pełen wrażeń dopełniły gry i zabawy na świeżym powietrzu.



wstecz