Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026

W dniu wczorajszym odbył się uroczysty apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026. Była to okazja do wyróżnienia uczniów, którzy przez cały rok aktywnie uczestniczyli w konkursach i osiągali sukcesy w różnych dziedzinach. Podczas uroczystości wręczono dyplomy oraz nagrody uczniom za ich osiągnięcia w konkursach realizowanych na różnych szczeblach.

W trakcie apelu odbyła się również gala „Belfrów”, podczas której uczniowie uhonorowali nauczycieli. Przyznane wyróżnienia były wyrazem uznania za ich zaangażowanie, codzienną pracę oraz wkład w rozwój i edukację uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za kolejny rok pełen sukcesów, wyzwań oraz wspólnie spędzonych chwil. Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!

galeria zdjęć



wstecz