XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W ramach Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie naszej szkoły na lekcjach matematyki uczestniczyli w różnych grach i zabawach logicznych - krzyżówki, bingo, 'ja mam ty masz"oraz lubiana przez uczniów gra kahoot, wykonywali rysunki, odszyfrowywali zakodowane hasła, ćwiczyli spostrzegawczość i uważność, a nawet bawili się w "tabliczkowe" wróżby. Ogłoszony był konkurs na plakat związany z tabliczką mnożenia. Kreatywność uczniów przerosła nasze oczekiwania. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajął Mateusz Stasiłowicz (kl. 5b), drugie -Marcel Śledź (kl. 5a), a trzecie Szymon Zagdański (kl.6b). Brawa i podziękowania należą się wszystkim, którzy podjęli się tego wyzwania.

Po zajęciach można śmiało stwierdzić, że nasi uczniowie mają bardzo dobrze opanowana tabliczkę mnożenia. Lekcje spędziliśmy w miłej atmosferze pełnej dobrej zabawy i uśmiechu.