Świąteczne Warsztaty w Przylepie kl. 2b

Warsztaty świąteczne stanowią niezwykle atrakcyjną propozycję na okres przedświąteczny, który jest jednym z najbardziej wyjątkowych i magicznych momentów

w roku.

Klasa II b dnia 5 grudnia 2023r. odwiedziła „Klub Jeździecki w Przylepie”. Tam, też odbyły się warsztaty świąteczne, na których uczniowie wykonali Mikołaje z drewna. Dzieci miały również okazję pojeździć na koniach, pospacerować po klimatycznym lesie. Nie zabrakło zabaw na śniegu, a na koniec czekały na dzieci pyszne kiełbaski z ogniska i ciepła herbatka.

Warsztaty świąteczne to nie tylko okazja do nauki i tworzenia, ale także do wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dzięki nim można było w pełni poczuć magię nadchodzących świąt i przygotować się do nich w wyjątkowy sposób.

Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony czas😊