Pasowanie na czytelnika

18 stycznia, uczniowie klas pierwszych wzięli udział w uroczystym PASOWANIU NA CZYTELNIKA. Głównym celem uroczystości, było zachęcanie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczalnia książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pierwszoklasiści poznali zasady oraz regulamin biblioteki, dowiedzieli się także jak dbać o książki. Następnie w obecności wychowawców oraz Pani wicedyrektor Agnieszki Huńczak - Kielarskiej, złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy bogatych wrażeń z literatury oraz samych radosnych chwil urozmaiconych książką.

Mariola Grefling
Magdalena Morawińska