Bal karnawałowy klasy 1-3

Bal karnawałowy, który odbył się 9 lutego w naszej szkole, był pełen radości i zabawy. Uczniowie klas 1-3 stworzyli wspaniałą atmosferę, przybywając w różnorodnych przebraniach i kostiumach.

Na Sali gimnastycznej zostały zorganizowane przez Panią Katarzynę Krzyżak liczne gry i konkursy, które dostarczyły dzieciom mnóstwa radości. Uczniowie mogli wziąć udział w tańcach i zabawach grupowych.

Na uwagę zasługuje również niesamowita energia i entuzjazm naszych najmłodszych uczniów. Wszyscy bawili się wspaniale, pełni radości i uśmiechu na twarzach.

Bal karnawałowy był doskonałą okazją do integracji i budowania więzi między uczniami z różnych klas. Wszyscy mogli spędzić razem wspaniały czas, wyrażając swoją kreatywność i radość.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Bal karnawałowy na pewno zostanie w pamięci uczniów, jako jedno z najbardziej zabawnych i niezapomnianych wydarzeń szkolnych.

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej