Warsztaty LEGO z Klubem MATROBOCIK

W dniu 9 lutego br. uczniowie klasy 4A i 4B na zaproszenie Pani Agnieszki Łukaszenko-Woźnica Dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury im. F. Chopina w Sulechowie uczestniczyli w warsztatach Lego z Klubem MATROBOCIK z Żar. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Była to okazja aby poznać miłych, zaangażowanych i pełnych pasji młodych ludzi, którzy podzielili się z nami swoimi doświadczeniami.Klub - MATROBOCIK Arbuz Team jest dwukrotnym mistrzem Polski w zawodach First LEGO League. Reprezentował Polskę na arenach międzynarodowych w Sydney i Rio De Janeiro. Warsztaty przebiegły w sympatycznej atmosferze współpracy. Nasi uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli przygotowaną prezentację a następnie z zaangażowaniem tworzyli swoje roboty pod opieką członków klubu MATROBOCIK. Spotkanie zakończyliśmy wyścigami robotów co przyniosło uczniom wiele radości.