Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów od niedawna wzbogaciła się o Książkomat!

Ułatwi on znacznie wypożyczenie książek osobom, które nie mogą wypożyczać w godzinach dostępności biblioteki. Aby skorzystać z tej wyjątkowej usługi, musisz być zarejestrowanym czytelnikiem Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów, posiadać aktywną kartę czytelnika, wyrazić zgodę na kontakt mailowy i telefoniczny oraz nie mieć żadnych zaległości wobec biblioteki.

Możesz zamawiać książki dla dzieci i dorosłych z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów. Maksymalnie 3 zamówienia na jedno konto. Zamówień dokonuje się telefonicznie pod numerem: 699 850 208. Wystarczy SMS kod otrzymany na numer telefonu podany podczas rejestracji w bibliotece.

Przed złożeniem zamówienia sprawdź dostępność książek w katalogu online. Odbiór zamówienia to 2 dni robocze od otrzymania SMS kodu. Zamówienia umieszczane są w książkomacie codziennie do godziny 14:00, a zwroty umieszcza się we wrzutni poza godzinami otwarcia biblioteki. Przyjmowane są tylko książki z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów, bez audiobooków i czasopism.

regulamin korzystania z książkomatu pobierz