Podłoga interaktywna FunFloor

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza szkoła pozyskała z programu „Aktywna Tablica” Podłogę Interaktywną FunFloor.
Podłoga interaktywna to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny umożliwiający wyświetlanie na podłodze gier i animacji interaktywnych. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Interaktywna Podłoga jest wyjątkowym narzędziem edukacyjnym wspomagającym rozwój intelektualny i ruchowy dzieci. Stanowi uzupełnienie codziennych zajęć edukacyjnych, a także zajęć specjalistycznych, takich jak zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dydaktyczno-wyrównawcze, rewalidacyjne czy rozwijające kompetencje społeczno- emocjonalne.