Zajęcia z pierwszej pomocy

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy zorganizowane przez Centrum Medyczne Top Med. Podczas tych zajęć nasi uczniowie mieli okazję uczyć się dzwonić na numer alarmowy 112, poznać podstawowe techniki udzielania pomocy oraz zapoznać się z pracą ratowników medycznych.

Prowadzący zajęcia z Centrum Medycznego Top Med dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczniami, opowiadając o swojej codziennej pracy i ważności pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach. Uczniowie mieli również możliwość obejrzenia wnętrza karetki pogotowia ratunkowego, co pozwoliło im bliżej poznać pracę ratowników medycznych.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Centrum Medycznemu Top Med za przeprowadzenie tych wartościowych zajęć w naszej szkole. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, nasi uczniowie mogli zdobyć cenne umiejętności i wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, co może okazać się niezwykle przydatne w życiu codziennym.

Dziękujemy również wszystkim uczniom za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie podczas zajęć. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże Wam być gotowymi do udzielenia pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Zachęcamy do kontynuowania nauki i doskonalenia umiejętności związanych z pierwszą pomocą. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze i bardziej odpowiedzialne społeczeństwo.

Serdeczne podziękowania
Wychowawcy klas drugich