Podziękowanie dla Rodziców

Super Rodzice!

W imieniu własnym i całej społeczności szkolnej chciałabym bardzo podziękować Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie.

Z inicjatywy i przy dużej pomocy Rodziców w tym przede wszystkim pana Tomasza Duszyńskiego została wyremontowana sala nr 24, którą zaadaptowano na salę dla dzieci z klasy Ic. Klasa jest śliczna.

Na tym działania naszej Rady Rodziców się nie zakończyły. W lutym 2024 roku rodzice zorganizowali piękny bal charytatywny dla dorosłych. Zaangażowało się wielu rodziców, w tym głównie:

• Justyna Knefel-Pirsch
  • Katarzyna Sawicka
  • Magda Przybylska
  • Tomasz Cupiał
  • Szymon Strakszyc
  • Anna i Tomasz Pszonka
  • Izabela Wojewoda
  • Jola Frątczak
  • Leszek Nowak
  • Monika Tomczyk
  • Natalia Szczepaniak
  • Aneta Połomka
  • Izolda Ligenza
  • Dorota Mazur

Zgromadzone środki w całości zostaną przeznaczone dla dzieci naszej szkoły. Już rozpoczęły się prace remontowe świetlicy dla dzieci starszych, które samodzielnie wykonują rodzice. Do najbardziej zaangażowanych rodziców należą:

• Justyna Knefel-Pirsch
  • Izolda i Marcin Ligenza
  • Leszek Nowak
  • Szymon Strakszyc
  • Anna i Tomasz Pszonka
  • Dorota Mazur
  • Tomasz Duszyński

To nie wszystkie inicjatywy rodziców. Rodzice zorganizowali lub współpracowali ze szkołą w przygotowaniu Dnia Wiosny i innych akcji. Z środków Rady Rodziców zostały zakupione 4 gofrownice oraz sfinansowano nagrody w konkursie Mam Talent.

Pan Leszek Nowak dofinansował instalację poidełek, które dzięki wsparciu Gminy zostały zakupione i zamontowane w szkole.

Działania Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sulechowie są długoterminowe. Konsekwentnie realizują postawione cele i dlatego wierzymy, że to tylko początek super współpracy i zaangażowania rodziców uczniów naszej szkoły, za które z całego serca już dziękujemy.

Ewa Łysień – dyrektor szkoły