,,Jem zdrowo" - Tydzień Zdrowia w edukacji wczesnoszkolnej

Tydzień Zdrowia w naszej szkole nie tylko kładzie nacisk na edukację, ale również na praktyczne doświadczenia i zaangażowanie uczniów. Dlatego też uczniowie edukacji wczesnoszkolnej celebrowali w dniach 22-25 kwietnia swoją wiedzę odnośnie zdrowego odżywiania. W każdym dniu uczniowie mieli do wykonania zadanie specjalne, miedzy innymi była to praca plastyczna pt. ,,Jem zdrowo", kukła warzywno-owocowa, szaszłyki owocowe, przyniesienie zdrowej przekąski, spacer czy aktywna przerwa.

W dzisiejszym szybkim tempie życia zadbanie o zdrowie jest kluczowe dla osiągnięcia pełni potencjału. Odpowiednia edukacja zdrowotna może zapewnić solidne fundamenty dla przyszłych wyborów zdrowotnych.

Dziękuję uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w Tygodniu Zdrowia! Wasze zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że ten tydzień był niezapomnianym doświadczeniem.

Katarzyna Krzyżak