Program Ekopracownia – konkurs: „Woda to skarb”

W ramach projektu Ekopracownia uczniowie klas I – VII wzięli udział w konkursie pt. „Woda to skarb”. Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej uczniów Szkoły Podstawowej w zakresie znaczenia wody dla życia na Ziemi, kształtowania postaw i nawyków proekologicznych, świadomości wpływu na zmiany w środowisku.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Woda to skarb” został rozstrzygnięty! Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Huńczak – Kielarska, Monika Ziółek, Małgorzata Stachowiak – Schreyner, Dorota Mazur po długich naradach podjęła decyzję o przyznaniu:

I miejsca - Tymoteuszowi Wikiera z kl. 2a

II miejsca – Aleksandrze Piłat z kl. 6a

III miejsca – Aleksandrze Radłowskiej z kl. 6a

Dziękujemy serdecznie uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie, za duże zaangażowanie i przepiękne prace. Zwycięzcą GRATULUJEMY!

Zadanie realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w ramach Programu Regionalnego wsparcia Edukacji Ekologicznej, wartość zadania 57 700,00 zł, z czego wysokość dotacji z NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Zielonej Górze wynosi 50 000,00 zł