Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Strona główna

15.06.2026

Podsumowanie projektu „Moc Relacji – Siła Bez Przemocy” w klasie 1b

W mijającym roku szkolnym uczniowie klasy 1b uczestniczyli w projekcie „Moc Relacji – Siła Bez Przemocy”, którego celem było rozwijanie umiejętności budowania dobrych relacji, wzajemnego szacunku oraz pokojowego rozwiązywania konfliktów.
15.06.2026

Ostatnie w tym roku zajęcia „Kuchcikowa” w klasie 1b

Uczniowie klasy 1b po raz ostatni w tym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach „Kuchcikowa”. Tym razem przygotowywali pyszne i zdrowe owocowe szaszłyki.
14.06.2026

Wymiana pocztówkowa w klasie 2A

Klasa 2A wzięła udział w projekcie edukacyjnym - wymianie pocztówkowej. Zabawa połączona z nauką polega na wymianie pocztówkowej pomiędzy szkołami w całej Polsce.
14.06.2026

Świetlica szkolna

W świetlicy panuje radosny nastrój długo wyczekiwanych wakacji. Zajęciom plastycznym towarzyszył dobry humor i muzyka.
14.06.2026

Konkurs plastyczny „Słowa leczą, nie kaleczą” rozstrzygnięty

W ramach realizowanego w naszej szkole programu „Szkoła Dobrego Słowa” odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Słowa leczą, nie kaleczą”, skierowany do uczniów klas 1–8. Jego celem było zwrócenie uwagi na znaczenie życzliwych słów, szacunku oraz pozytywnej komunikacji w codziennym życiu.
10.06.2026

Odwiedziny przedszkolaków

W środę, 3 czerwca, naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Dobra Wróżka. Dzieci miały okazję poznać szkołę i przekonać się, jak wygląda dzień ucznia.
10.06.2026

Las w słoiku- projekt Polenergia

Uczniowie klas 4-8, zrealizowali drugą część projektu ,,Zielona wyobraźnia - od recyklingu do miniaturowych lasów". W ramach działań wykonali piękne lasy w słoiku. Wszystkim uczniom bardzo serdecznie dziękujemy.
09.06.2026

Wycieczka klas 2c i 2b do Biskupina i Gniezna

3 czerwca uczniowie klasy 2c i 2b wyruszyli na wspólną wyprawę śladami historii do Biskupina i Gniezna.
07.06.2026

Wycieczka klasy 1b i 2a do Pirackiego Parku Rozrywki w Kościanie

3 czerwca klasa 1b i 2a wyruszyli w niezwykłą podróż przez pirackie wioski rozsiane po całym Pirackim Parku Rozrywki w Kościanie.
07.06.2026

DZIEŃ PSZCZÓŁ - POLENERGIA

2 czerwca klasy II udały się na Dzień Pszczół w ramach projektu Polenergii. Spotkanie było zorganizowane na terenie farmy Fotowoltaicznej Sulechów.

Najnowsze tematy na forum

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |