Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Projekt „Widzę i rozumiem” - podział na grupy - zajęcia z chemii i fizyki

UCZNIOWIE BIORĄCY UDZIAŁ W PROJEKCIE
„WIDZĘ I ROZUMIEM”
PODZIAŁ NA GRUPY OBOWIĄZUJĄCY
OD 1 WRZEŚNIA 2013  r
ZAJĘCIA Z CHEMII I FIZYKI

Grupa I

 

Grupa II

Mariusz Sajnaj

II A

 

Wojtaszczyk Karolina

II A

Jankowiak Malwina

II A

 

Braciszewski Grzegorz

II A

Heyduk Bartosz

II A

 

Micewicz Julia

II A

Seniuć Wiktoria

II A

 

Woźniak Adam

II A

Kubica Martyna

II A

 

Wojciechowska Anna

II A

Wanio Zuzanna

II A

 

Czeska Weronika

II A

Zawalniuk Zuzanna

II A

 

Czepiżak Monika

II A

Bazewicz Celina

II A

 

Łuczka Michał

II A



 

 

 

Grupa III

 

Grupa IV

Połomska Nikoleta

II A

 

Kozłowska Anna

II E

Ostrowski Kuba

II A

 

Dulewicz Robert

II E

Witkowska Natalia

II A

 

Gut Patrycja

II E

Laskowska Sara

II A

 

Talaga Martyna

II E

Burda Kacper

II A

 

Waszkiewicz Marcelina

II E

Brudziński Krzysztof

II C

 

Umerska Agata

II B

Kuryś Andżelina

II C

 

Jeleń Adrian

II B

Pełka Mateusz

II C


Złamański Konrad

I C



 

 

 

Grupa V

 

Grupa VI

Bocer Paweł

II C

 

Basińska Martyna

II E

Kluczyński Igor

II C

 

Mendera Natalia

II E

Kasprzyk Kinga

II C

 

Marczak Kaja

II E

Kałuża Daria

II B

 

Terochilski Michał

II E

Owczarczak Weronika

II B

 

Chimiak Eliza

II E

Korycka Adrianna

II B

 

Walczak Damian

I E

Plitnik Damian

II B

 

Paszkiewicz Dominika

II E




Kulak Dominika

II E



 

 

 

Grupa VII

 

Grupa VIII

Szafrański Albert

II E

 

Judek Sara

III E

Koteras Wiktor

II E

 

Plitnik Paulina

III E

Grzywacz Adrianna

II E

 

Szadorska Alicja

III E

Tujek Klaudia

II E

 

Fiłaciuk Bartosz

III A

Wojtasik Dominik

II E

 

Wiśniewski Kamil

III A

Dudziak Anita

II E

 

Marciniak Kacper

III A

Szkudelska Dominika

II E

 

Lewicki Patryk

III A



 

Sitarz Konrad

III A



 

 

 

Grupa IX

 

Grupa X

Wróbel Tobiasz

III A

 

Rzewucki Mikołaj

III B

Trojnacki Adrian

III A

 

Pawłowska Karolina

III B

Twardygrosz Aleksandra

III A

 

Gulbicki Kacper

III B

Fafanów Andżelika

III A

 

Wieligor Oskar

III B

Kruhlik Adam

III A

 

Michalak Patrycja

III B

Noskowska Ewelina

III A

 

Czepurnych Kalina

III B

Makarewicz Mateusz

III B

 

Wójcik Aleksander

III B

Twardochleb Szymon

III B

 

Łechtańska Oliwia

III B

Milewska Ewelina

III B

 

Nowak Joanna

III B





wstecz
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2021
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni