Dzień Osób z Zespołem Downa oraz Tydzień mody

21 marca był dniem dość pracowitym. Oprócz Dnia Wiosny, obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zespołu Downa. Tego dnia zwanego także Dniem Kolorowej Skarpetki, uczniowie założyli do szkoły dwie różne, nie pasujące do siebie, skarpetki. W holu szkoły pojawiły się także informacje dotyczące niniejszego dnia. W ten sposób chcieliśmy się zjednoczyć z osobami dotkniętymi Zespołem Downa.
Dzień Wiosny był także okazją do zachęcenia wszystkich uczniów do zabawy kolorami, poprzez tydzień mody. W Dzień Wiosny królowały kolorowe kwiaty, w środę neonowe barwy, w czwartek stawialiśmy na wygodę ubierając dresy, a w ostatni dzień tygodnia motywem przewodnim była biel i czerń. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę.