Sprawozdanie z działalności Samorządu Szkolnego w roku szkolnym 2008/2009

W roku szkolnym 2008/2009 Samorząd Szkolny pracował pod opieką p. Urszuli Petri-Szrama i p. Ewy Gromiec. Funkcje przewodniczącej pełniła uczennica klasy IIIe Jagoda Rysiak. Głównym zadaniem samorządu było  organizowanie uczniom naszego gimnazjum imprez okolicznościowych. W związku z tym przygotowano dla młodzieży naszej szkoły następujące wydarzenia:
  • Dzień Nauczyciela – miłe życzenia w pokoju nauczycielskim, świąteczny strój i atmosfera;
  • Dyskotekę Andrzejkową – na której nie zabrakło poczęstunku i dekoracji;
  • Walentynki – poczta walentynkowa, życzenia i miłe chwile;
  • Dyskoteka Walentynkowa;
  • Dzień Wiosny – większość klas chętnie wzięła udział w zabawie. Uczniowie przebrali się i przygotowali muzyczny repertuar. To było dla nich prawdziwe święto i świetna zabawa;`
  • Belfry 2009 – tradycyjne przyznawanie nagród dla nauczycieli, o tym przeczytasz wkrótce.
Przedstawiciele Samorządu Szkolnego wspólnie z opiekunem p. Ewą Gromiec wzięli również udział w wigilii dla mieszkańców Sulechowa przy Ratuszu. Zakupili bombki i przygotowali dekorację, by zająć II miejsce w konkursie na najładniejszą choinkę.

Zakup materiałów dekoracyjnych oraz nagród  konkursowych został sfinansowany z pieniążków zarobionych podczas dyskotek i uzyskanych od Rady Rodziców naszego gimnazjum.