Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Skład przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego


Przedstawicielem społeczności uczniowskiej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie jest Samorząd Uczniowski. Członkowie samorządu wybierani są każdego roku we wrześniu przez uczniów naszej szkoły w równym, tajnym i powszechnym głosowaniu.







W roku szkolnym 2020/2021
Samorząd Uczniowski działa w następującym składzie:

Wiktoria Włodarczyk - przewodnicząca
Hanna Sołoduchin - zastępca
Alan Baszyński
Malwina Data
Vanessa Franke
Kacper Jędrzejewski
Maja Ziółek
Aleks Mazurczak
Judyta Płóciennik


Opiekunki SU: mgr Agnieszka Lorenc oraz mgr Marta Mucha

Rzecznik praw ucznia: mgr Dariusz Wójcik

Samorząd Uczniowski w poprzednich latach






W roku szkolnym 2019/2020
Samorząd Uczniowski dział w następującym składzie:

Vanessa Franke
Malwina Data
Alan Baszyński
Eryk Nycz
Hubert Kampa
Oktawian Lamenta

Opiekunki SU: mgr Anna Wachocz-Lądwik oraz mgr Monika Ziółek


W roku szkolnym 2018/2019
Samorząd Uczniowski dział w następującym składzie:



Przewodnicząca:
Zuzanna Galor

Zastępca
:
Julia Pełka

Sekretarze:
Dorota Wanio i Patrycja Gandera

Członkowie:
Amelia Biskup
Malwina Data
Vanessa Franke
Oskar Janiak
Laura Karwowska
Arek Kobylczak-Kaczmarek
Karol Kusik
Patryk Kwiatkowski
Szymon Mikuła
Milena Pietkiewicz
Wiktoria Szukala
Bartosz Traczynski
Wiktoria Włodarczyk


Opiekunki SU: mgr Anna Wachocz-Lądwik oraz mgr Monika Ziółek



W roku szkolnym 2017/2018
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

Przewodnicząca:
Aleksandra Wykręt

Z-ca Przewodniczącej:
Kamil Więckowski

Sekretarz:
Małgorzata Siepka

Członkowie SU:


Opiekunki SU: mgr Anna Wachocz-Lądwik oraz mgr Monika Ziółek


W roku szkolnym 2016/2017
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:


Przewodnicząca:

Julia Rzepka

Z-ca Przewodniczącej:

Ireneusz Bieszczak

Sekretarz:

Aleksandra Wykręt

Członkowie SU:
Kazimierz Barczewski
Amelia Biskup
Zuzanna Galor
Kamil Król
Mateusz Mastalerz
Weronika Olejnik
Maya Sakuma
Łukasz Skałecki
Maja Stankiewicz
Hanna Tujek
Karolina Wajmann
Kamil Więckowski


Opiekunki SU: mgr Anna Wachocz-Lądwik oraz mgr Monika Ziółek



W roku szkolnym 2015/2016
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

Przewodnicząca:

Julia Rzepka

Z-ca Przewodniczącej:

Zuzanna Pełka

Sekretarz:

Maja Stankiewicz

Członkowie SU:
Kamil Król
Bartłomiej Kuryś
Dagmara Kuleczka
Mateusz Mastalerz
Aleksandra Wykręt
Karolina Wajmann
Malwina Kałuża
Aleksandra Knefel

Rzecznik praw ucznia: mgr Agnieszka Lorenc



Opiekunki SU: mgr Anna Wachocz-Lądwik oraz mgr Monika Ziółek


W roku szkolnym 2014/2015
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

Przewodnicząca:

Klaudia Tujek

Z-ca Przewodniczącej:

Natalia Pawlak

Sekretarz:

Adrianna Grzywacz

Skarbnik:

Kaja Marczak

Członkowie SU:
Martyna Talaga
Albert Szafrański
Dominik Wojtasiak
Anna Wojciechowska
Weronika Czeska
Igor Kluczyński
Jakub Fudala
Eryk Biekszo

Rzecznik praw ucznia: mgr Małgorzata Andrzejaszek


Opiekunki SU: mgr Anna Wachocz-Lądwik oraz mgr Monika Ziółek

W roku szkolnym 2013/2014
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:


Przewodniczący:
Remigiusz Zietal IIIC

Z-ca Przewodniczącego:
Karolina Szczepaniuk IIIE

Protokolantka:
Nikoleta Połomska IIA

Członkowie SU:
Czeska Weronika IIA
Eckert Oliwia IIID
Fafanów Andżelika IIIA
Grabowski Paweł IIIE
Iks Dominika IIIC
Jasiewicz Alicja IA
Klecha Marcel IA
Lewicki Patryk IIIA
Nowak Joanna IIIB
Tujek Klaudia IIE


Opiekunki SU: Anna Wachocz-Lądwik, Monika Ziółek



W roku szkolnym 2012/2013
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

Przewodniczący

Konrad Roślik IIIC

Z-ca przewodniczącego

Daria Sinicka IIIA

Sekretarz

Natalia Podłaszczyk IIIA

Członkowie SU:
Brówka Wiktoria IIIE
Czekanowski Kelvin IIE
Fafanów Andżelika IIA
Iks Dominika IIC
Kraszewski Kamil IIIC
Król Sandra IIIE
Lewicki Patryk IIA
Łuczka Michał IA
Miśko Marzena IIIE
Polechońska Roksana IIIE
Radajewska Agata IIID
Sieniuć Wiktoria IA



Opiekunki SU: Anna Wachocz-Lądwik, Monika Ziółek


W roku szkolnym 2011/2012
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

Przewodnicząca:
Dagmara Kurczyńska (IIIE)

Zastępca przewodniczącej:
Paula Starosta (IIIE)

Sekretarz:
Oktawia Matejczyk (IIIE)

Pozostali członkowie SU:
Klaudia Bajda (IIIE)
Wiktoria Brówka (IIE)
Patrycja Chiniewicz (IIIE)
Marcin Chutkowski (IIIB)
Bartosz Drzygała (IIIA)
Piotr Kostański (IIIA)
Kinga Łukomska (IIIE)
Patrycja Michalak (IB)
Paulina Makarewicz (IIIE)
Joanna Nowak (IB)
Olaf Piekut (IIID)
Roksana Polechońska (IIE)
Przemysław Wróbel (IIIA)
Jakub Zdolski (IIIA)

Rzecznik praw ucznia: mgr Anna Józefowicz


Opiekunami Samorządu były panie
Ewa Drążkiewicz, Beata Hołowko i Monika Ziółek

W roku szkolnym 2010/2011
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:


Przewodniczący:
Nikodem Czwałga (IIA)

Zastępcy przewodniczącego:
Katarzyna Deruba (IIIE)
Klaudia Figler (IIID)

Pozostali członkowie SU:
Katarzyna Basista(IIIE)
Dawid Brychcy (IB)
Patrycja Chiniewicz (IIE)
Marcin Chutkowski (IIB)
Sebastian Cynk (IIIA)
Patryk Janczarek (IA)
Sandra Król (IE)
Dagmara Kurczyńska (IIE)
Daria Micewicz (IE)
Marcin Serafinowski (IIIB)
Monika Skoczylas (IIIA)
Alicja Tomczak (IIIA)
Konrad Wanio (IIA)
Anna Zagdańska (IIIB)



Opiekunami Samorządu były panie:
Iwona Chlebek i Agnieszka Hunczak-Kielarska

W roku szkolnym 2009/2010
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:


Przewodnicząca:
Paula Zawadzka (IIIA)

Zastępcy przewodniczącej:
Jakub Dryło (III E)
Tomasz Waloch (IIIA)

Sekretarz:
Ada Nowakowska (IIA)
Kornelia Skrzypczak (IIE)


Rzecznik Praw Ucznia SU:
Karolina Knop (IIIA)
Marta Radajewska (IIID)

Pozostali członkowie SU:
Paulina Cisowska (III d)
Katarzyna Deruba (II e)
Karina Głowacka (III c)
Anna Jagas (II c)
Malwina Jasińska (II c)
Adrian Kozicz (I a)
Przemysław Machoniak (II b)
Patryk Miśko (II b)
Monika Osocka (III c)
Olaf Piekut (I d)
Karolina Pieniążek (III e)
Karolina Szrama (I a)


Opiekunami Samorządu były
panie Ewa Gromiec i Małgorzata Szwarga

W roku szkolnym 2008/2009
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:


Przewodnicząca: Jagoda Rysiak (kl. IIIE)

I z -ca przewodniczącej: Katarzyna Lubera (kl. IIIB)

II z-ca przewodniczącej: Agnieszka Światły (kl. IIIA)

Sekretarz: Tomasz Waloch (kl. IIA)

Rzecznik Praw Ucznia SU: Paula Zawadzka (kl. II A)

Pozostali członkowie SU:
Marcin Serafinowski,
Szymon Koziarski,,
Jakub Dryło,
Malwina Jasińska,
Jakub Lechki,
Damian Borkowski,
Angelika Pisarek,
Monika Kęszczyk,
Weronika Laszczak,
Anna Tarnowiecka,
Katarzyna Deruba

Opiekunami Samorządu były
panie Urszula Petri-Szrama i Ewa Gromiec


W roku szkolnym 2007/2008
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:


Przewodnicząca: Iga Momot (kl. III A)

I z-ca przewodniczącej: Kornelia Kouhan (kl. III A)

II z-ca przewodniczącej: Jarosław Matuszewski (kl. III B)

Sekretarz: Tomasz Waloch (kl. I A)

Rzecznik Praw Ucznia SU: Paulina Sandomierz (kl. III B)

Pozostali członkowie SU:
Agata Tatarynowicz
Marcin Bartoszewicz
Jakub Lechki,
Rafał Rogiński,
Dominik Górny,
Agnieszka Światły,
Ewa Czeska,
Karina Głowacka,
Adrianna Twardygrosz,
Bartosz Łucarz,
Bartosz Kucuń,
Jakub Bajda,
Natalia Jasiewicz,
Justyna Łaniewska


Opiekunami Samorządu były panie
Urszula Petri-Szrama i Ewa Gromiec

W roku szkolnym 2006/2007
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

przewodniczący - Daniel Stachuła

zastępca przewodniczącego - Kornelia Kouhan

zastępca przewodniczącego - Tomasz Januszkiewicz

skarbnik - Martyna Bartoszewicz

rzecznik praw ucznia - Kornelia Świątek, Ada Bednarek



W roku szkolnym 2005/2006
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

    Przewodniczący: Dawid Ziembicki (kl. III F)

    Z-ca przewodniczącej: Sara Urszula Brodzikowska ( kl. III B)

    Skarbnik: Aleksandra NIkitiuk (kl. III B)

    Rzecznik Praw Ucznia: Sara Urszula Brodzikowska

Pozostali członkowie SU:
Monika Daniluk,
Julita Więckowska,
Elżbieta Andrzejewska,
Katarzyna Baśladyńska,
Zenon Kubik,
Piotr Łukomski,
Adrianna Sulkowska,
Patryk Eckert,
Karolina Molsa,
Kornelia Kouhan,
Tomasz Januszkiewicz,
Katarzyna Wiecheć,
Marta Ceremuga,
Rafał Rogiński

Opiekunkami Samorządu były
panie Patrycja Jakubowska oraz Monika Ziółek


W roku szkolnym 2004/2005
Samorząd Uczniowski działał w następującym składzie:

Przewodnicząca: Martyna Modrzyk (kl. III G)

Z-ca przewodniczącej: Natalia Mała kl. III C)

Skarbnik: Michał Besarabow (kl. III G)

Pozostali członkowie SU:

    Łukasz Król (III B),
    Miłosz Siemaszko (III A),
    Bartek Błędowski (III E),
    Paweł Panasiuk (I D),
    Sebastian Snopek (III A),
    Dawid Bojarski (I D),
    Michał Dub (III B),
    Dawid Ziembicki (II F),
    Łukasz Andrasiak (II D),
    Przemek Zdanowicz (II D),
    Jarek Szarach (I D),
    Daniel Stachuła (I F),
    Amanda Kułaga (III G)
    Paulina Łukomska (III G).

Opiekunkami Samorządu były
panie Anna Janasek oraz Anna Wachocz




wstecz
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2021
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni