"Orzeł Biały-nasza duma" - ogólnopolski konkurs plastyczny

W 2018 roku będziemy obchodzić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Z tej okazji Senat Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem "Orzeł Biały-nasza duma"
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły od klasy I szkoły podstawowej do klasy III gimnazjalnej do udziału w konkursie plastycznym.
Tematem konkursu jest twórcza interpretacja wizerunku Orła Białego. Forma Orła może być stylizowana lub naturalna. Może nawiązywać do różnych okresów historycznych (od Mieszka I do czasów współczesnych).
Zachęcamy do wykonania pracy konkursowej w ciekawych materiałach i w różnych technikach plastycznych, np. jako kompozycję płaską lub przestrzenną.
Informacja o konkursie i regulamin:

Prace należy dostarczyć do nauczyciela plastyki, zajęć technicznych -sala 36, do końca listopada 2017.